BiddingTools umí . . .

Vstupní audit

V průběhu testovacího období pro vás zdarma připravíme vstupní audit účtů na zbožových srovnávačích.

K čemu je audit užitečný?

Zjistíte, zda máte účty na zbožových srovnávačích správně nastaveny, odhalíte chyby v XML feedech, a ověříte si, zda potenciál zbožových srovnávačů využíváte naplno. Podrobnou analýzou odhalíme nedostatky, jejichž zlepšením můžete výrazně zlepšit dosahované výsledky.

Navrhneme řešení, která vám pomohou odstranit všechny nedostatky, a představíme vám další možnosti, jak pomocí zbožových vyhledávačů lépe dosahovat vašich obchodních cílů.


Audit účtů zahrnuje kontrolu:

Nastavení účtů

Důkladně procházíme údaje, které jste o vašem e-shopu při registraci vyplnili (název e-shopu, logo, popisek obchodu, otevírací doba, výdejní místa aj.). Vždy doporučujeme vyplnit co nejvíce polí, protože tyto zdánlivě nepodstatné údaje mohou mít významný vliv na úspěch e-shopu na zbožových srovnávačích.

Využití služeb

S ohledem na nabízený sortiment zhodnotíme vámi využívané služby srovnávačů zboží. Doporučíme vám i další zajímavé vychytávky, které ještě nepoužíváte (např. Heuréka košík, akce Doprava zdarma, práce s hodnoceními zákazníků, atd.).

XML feed

V tomto kroku ověřujeme informace, které předáváte o produktech Heurece a Zboží.cz a identifikujeme případné nedostatky. Doporučíme vám, které chyby opravit přednostně a po domluvě jsme schopni vyhotovit také podrobnou specifikaci chyb ve feedech spolu s jejich výpisem pro programátora.

Spárovanosti produktů

Zjistíme, jak jste na tom aktuálně se spárovaností svých produktů. Jen správně pojmenované kategorie a produkty v XML feedu vám zaručí úspěšné napárování produktů.

Nejprodávanějších produktů

Zjistíme, zda produkty, které lidi v poslední době nejvíce poptávají, máte ve své nabídce. Dále zanalyzujeme cenový rozptyl jednotlivých produktů a kolik prodejců je aktuálně prodává.


Navrhované změny můžete provést sami, nebo vám můžeme při jejich realizaci asistovat.

Chci spárovat produkty
Už mě znáte? Jsem Xemel, online editor XML feedů. Novinka od Biddingtools.
Zjistit více