×S lítostí Vás musíme informovat, že tato služba bude k 30. září 2024 ukončena.


Prosíme Vás, abyste do té doby přešli k jinému poskytovateli nebo si bidding zajistili jiným způsobem. Rádi Vám poskytneme veškeré potřebné informace a podporu, abyste mohli co nejrychleji a bezproblémově přejít k jinému poskytovateli služeb.

Velmi nás tato situace mrzí a omlouváme se za případné nepříjemnosti.

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu info@biddingtools.cz
BiddingTools umí . . .

Marketingová podpora

Jedině spojením práce zkušených marketingových hlav a zásahů automatického bidovacího nástroje vzniká komplexní služba, která vám pomáhá zefektivňovat prodej zboží na zbožových srovnávačích.

Jsme specialisti na zbožové srovnávače a díky úzkému pracovnímu zaměření máme dokonalou znalost problematiky. Zbožákům se věnujeme již několik let, a proto ručíme za to, že vaše zboží bude s námi na zbožových srovnávačích více vidět a vydělávat.


Péče marketingových specialistů

Naší mantrou jsou skvělé služby a férové chování, protože jedině tak může být služba skvělá. Naše klienty máme upřímně rádi a snažíme se jim pomoci naplno. Každý z našich specialistů udělá první poslední, aby vyřešil vaše požadavky, a společně pak najdeme cestu k maximálnímu využití potenciálu zbožových vyhledávačů.

Kromě pravidelných reportů, které našim klientům zasíláme každý měsíc, se snažíme být neustále v kontaktu, a tak vycházet vstříc všem novým, aktuálním potřebám kampaní a vašeho byznysu.

Pokud se s námi chcete seznámit osobně, můžete nás potkat na e-commerce konferencích a poslechnout si naše přednášky. Navíc pravidelně zveřejňujeme na našem blogu novinky a zaručené tipy, jak zefektivnit prezentaci vašeho zboží na zbožových srovnávačích.

Odebíráte naše zpravodaje, abyste byli vždy v obraze?


Potřebujete pomoci s nastavením, optimalizací či biddováním? Chcete zvýšit poměr spárovanosti produktů? Ozvěte se. Pomůžeme vám vymáčknout ze zbožáků maximum!

Chci ze zbožáků vytěžit maximum