×
BiddingTools umí . . .

Marketingová podpora

Jedině spojením práce zkušených marketingových hlav a zásahů automatického bidovacího nástroje vzniká komplexní služba, která vám pomáhá zefektivňovat prodej zboží na zbožových srovnávačích.

Jsme specialisti na zbožové srovnávače a díky úzkému pracovnímu zaměření máme dokonalou znalost problematiky. Zbožákům se věnujeme již několik let, a proto ručíme za to, že vaše zboží bude s námi na zbožových srovnávačích více vidět a vydělávat.


Péče marketingových specialistů

Naší mantrou jsou skvělé služby a férové chování, protože jedině tak může být služba skvělá. Naše klienty máme upřímně rádi a snažíme se jim pomoci naplno. Každý z našich specialistů udělá první poslední, aby vyřešil vaše požadavky, a společně pak najdeme cestu k maximálnímu využití potenciálu zbožových vyhledávačů.

Kromě pravidelných reportů, které našim klientům zasíláme každý měsíc, se snažíme být neustále v kontaktu, a tak vycházet vstříc všem novým, aktuálním potřebám kampaní a vašeho byznysu.

Pokud se s námi chcete seznámit osobně, můžete nás potkat na e-commerce konferencích a poslechnout si naše přednášky. Navíc pravidelně zveřejňujeme na našem blogu novinky a zaručené tipy, jak zefektivnit prezentaci vašeho zboží na zbožových srovnávačích.

Odebíráte naše zpravodaje, abyste byli vždy v obraze?


Potřebujete pomoci s nastavením, optimalizací či biddováním? Chcete zvýšit poměr spárovanosti produktů? Ozvěte se. Pomůžeme vám vymáčknout ze zbožáků maximum!

Chci ze zbožáků vytěžit maximum
Analýza spárovanosti ZDARMA
Párování produktů
Spárujeme vaše produkty na srovnávačích.
Nechte si zaslat analýzu spárovanosti ZDARMA.
Zjistit více