×S lítostí Vás musíme informovat, že tato služba bude k 30. září 2024 ukončena.


Prosíme Vás, abyste do té doby přešli k jinému poskytovateli nebo si bidding zajistili jiným způsobem. Rádi Vám poskytneme veškeré potřebné informace a podporu, abyste mohli co nejrychleji a bezproblémově přejít k jinému poskytovateli služeb.

Velmi nás tato situace mrzí a omlouváme se za případné nepříjemnosti.

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu info@biddingtools.cz
BiddingTools umí . . .

TOP produkty

Kvůli dnešní velké konkurenci je nezbytné mít na skladě ty správné produkty za správné ceny.

Kdo z vás kontroluje, zda má TOP nejprodávanější produkty ve své nabídce a má je relevantně naceněné vůči konkurenci? Jak často hledáte, jaké jsou nejprodávanější produkty v jednotlivých kategoriích na Heurece?

Zbožové srovnávače neslouží jen v poslední fázi nákupního procesu, ale působí i na začátku. Uživatel si chce koupit například nový tablet, a tak na Heurece v přehledu TOP produktů velice rychle zjistí, které modely jsou nejoblíbenější dle dlouhodobé prodejnosti.

Tyto zobrazené produkty mají mnohem vyšší návštěvnost a prodejnost. Pokud je nemáte ve své nabídce, přicházíte o obrat.


Bidovací strategie na míru

Seznam nejprodávanějších 50 produktů za jednotlivé kategorie, ve kterých máte zalistovány produkty na Heurece, máte nyní přehledně zpracovaný na jednom místě. Stačí se jen podívat a hned víte, zda produkty, které lidé v poslední době nejvíce nakupují, máte ve své nabídce.

Dále zjistíte:


Objevte díky našim přehledům případné mezery ve své nabídce a nenechte konkurenci, aby vás porazila. Objednejte si TOP produkty a získejte pravidelný přehled 50 produktů z kategorií, ve kterých inzerujete, a které se v poslední době nejvíce prodávají.

Chci seznam top produktů