BiddingTools tým

Jsme kolektiv zapálených profíků, kteří věří v BiddingTools
Šárka Petříková
Produktová manažerka
více o mně
Mám na starost provozní chod služby B[T]. Tlačím k realizaci požadavky na změny a rozšíření všech našich nástrojů a spolu s vývojáři hlídám výsledky bidování. Moje největší zodpovědnost je vaše spokojenost. A kdy jsem nejspokojenější já? Doma s přítelem a našimi dvěma kocoury Andym a Oliverem.
Rostislav Urbánek
Ředitel společnosti
více o mně
Sportuju, medituju, čtu a hlavně pracuju. Neustále přemýšlím, jak věci posunovat dopředu. Rozhoduju, jen když je to potřeba. Řídím, když už to opravdu nejde jinak. Chci, aby každý dělal jen to, co dělat chce. Pak mu totiž nevadí nést za svou práci zodpovědnost a na výsledku je to vždycky znát.
Adéla Mrázková
Marketingová & PR specialistka
více o mně
V práci se snažím, aby bylo kolem BiddingTools pořádně rušno. Doma ale preferuji pohodu a klid. Starám se o hladký chod marketingového oddělení a kompletní on-line komunikaci. O to víc mě těší, že se o nás na české e-commerce scéně pořád víc a víc mluví.
Michal Štorkán
Projektový manažer
více o mně
Hrabu se ve zbožácích, trochu programuju a v onlinu jsem dělal snad už úplně všechno. Baví mě tvořit nové věci a vymýšlet způsoby, jak sobě i ostatním usnadnit práci. Když už ale fakt potřebuju utéct od klávesnice, vyrazím do přírody. Sám nebo se svou psí parťačkou Kristie a zlatou retrívřicí Angie.
Lucie Steffková
Obchodnice
více o mně
Jako malá jsem chtěla být fotbalistkou, ale mou kariéru zabrzdilo zranění. Nezabrzdilo však mou píli, odhodlání a tah na bránu. A s touhle výbavou jsem se vrhla na obchod. Baví mě vyhrávat, ale i pomáhat k výhře ostatním. Třeba volbou správného bidovacího nástroje. Už jste nás vyzkoušeli?
Tomáš Pavelek
Analytik & inovátor
více o mně
Mám na starosti vývoj. Vymýšlím a vylepšuju algoritmy, které vám při správě zbožáků uvolňují ruce. Mám rád čísla, tatarák a příjemnou společnost, a toho všeho se mi v práci dostává ve velké míře. Teda až na ten tatarák :)
Kristýna Štorkánová
Antistresová manažerka
více o mně
Jeden chce nastavit ucho k podrbání, druhý podává kost k okousání, třetí odhazuje míček ke hraní a já běhám, aportuji, štěkám, očichávám... Někdy prostě nevím, kam dřív skočit. Takže když máme s páníčkem chvilku volna, rádi vyrazíme na klidnou procházku. Nebo se prostě jen tak válíme v pelechu.
Martin Mohler
Manažer IT oddělení
více o mně
Vedu IT, řídím vývoj a školím naše stážisty. Mám rád programování a miluju, když se pořád něco děje. V rovnováze se udržuju procházkami a meditací, ale opravdový relax je pro mě gauč, telka a Simpsonovi.
Tereza Hanzelková
Produktová manažerka Junior
více o mně
Já jsem Terka, a pokud používáte Bidding[Manager], už mě určitě znáte. Každý den spolu řešíme optimalizaci vašich účtů, abyste na zbožácích dosahovali lepších výsledků. Miluju hory, sport a pocit z dobře odvedené práce. Nebaví mě škaredé počasí a to, když se na sebe lidi jen mračí.
Martina Petrunčíková
Konzultantka & lektorka
více o mně
Příběh o tom, jak ze stážistů vykvétají specialisté není jenom pohádka. Sleduji to nejenom v práci, kde školím naši mladou krev, ale i na VŠB, kde přednáším o světě e-commerce. V agenturách, e-shopech a obecně v "onlajnu" se pohybuji už 12 let, proto se mnou kolegové v B[T] rádi konzultují svoje marketingové kroky.
Renata Burdiláková
Manažerka štěstí
více o mně
Jsem veselá optimistka a svoje růžové brýle odkládám jen málokdy. Dělá mi radost dělat lidem radost. Pořádám firemní večírky, teambuildingy a starám se o to, aby se všichni ve firmě měli fajn. Já se mám nejlíp na výletě na horách nebo doma s dobrou knížkou v ruce.
Kateřina Kutá
Finanční manažerka
více o mně
Vždycky jsem se chtěla hrabat v papírech, razítkovat a vyplňovat všechno, co se dá. Teď zodpovídám za ekonomický chod firmy, rozdávám úsměvy, výplatnice a faktury za služby B[T]. Ráda jezdím na lyžích a málokdy mě něco rozhodí. Když ale v mrazáku nenajdu hranolky a v lednici kečup, je se mnou k nevydržení :)
David Valenta
Programátor
více o mně
Vždycky jsem chtěl něco tvořit. Jako malý hračky pro děti, jako velký online nástroje, které e-shopařům zjednoduší život. Hraček jsem sice moc neudělal, ale pár užitečných nástrojů jsem už do kódu nabouchal. Kromě programování rád vařím. Ve volných chvílích vyvíjím online kuchařku, kde publikuju i svoje recepty.
Šárka Kostelecká
Grafička
více o mně
Jsem grafička. Pomocí štětce, gumy, lasa nebo kouzelné hůlky kouzlím vymazlené vizuály a dávám našim projektům tvář. V malíku mám i DTP, takže jsme krásní venku i na síti. Nejraději relaxuju v přírodě, miluju svoje domácí mazlíčky a baví mě různorodost mé práce.
Marek Moravec
Analytik & optimalizátor
více o mně
Jako malý jsem chtěl být hasičem, ale zahořel jsem láskou k marketingu. V BiddingTools kontroluju hladký chod systému, analyzuju data a optimalizuju výkon e-shopů. Starám se o to, abyste na zbožácích skutečně vydělávali víc peněz a utráceli co nejméně.
Krystian Szynder
Marketingový specialista
více o mně
Koordinuji interní projekty, takže spolu asi nepřijdeme do styku. V každodenním styku jsem ale s kolegy napříč všemi odděleními. Dělám e-mailing, trochu copy a taky grafiku. Je potřeba rozeslat newsletter nebo připravit nějakou kreativu? Pak to pravděpodobně budu já, kdo se o to postará.
Dominik Vašíček
Programátor
více o mně
Programuju, co je zrovna potřeba. Od frontendů našich aplikací až po různé algoritmy. Mám na starosti naši domovskou stránku www.biddingtools.cz a chci, abyste se i vy cítili na našem webu jako doma. Takže vás tu vítám, pojďte dál. Nemusíte se zouvat...
Filip Dvorský
Programátor
více o mně
V práci mi říkají „Upír“ a jsem čerstvá krev v IT oddělení. Zakousl jsem se do programování pokročilých funkcí našeho bidovacího nástroje, takže pravidelný přísun nových zkušeností mám zajištěn. BiddingTools je služba, která řeší spoustu věcí za vás. Uvolní vám ruce od monotónních procesů, které vám doteď pily krev.
Michaela Drastíková
Asistentka marketingu
více o mně
Pomáhám s péčí o klienty. Starám se o párování produktů. Ráda se učím novým věcem a těším se, co mi další pracovní den přinese. Baví mě marketing, zbožáky a celý on-line svět. A když po práci vypnu počítač, nasadím brusle nebo vyrazím na chatu s přáteli.
Kamila Pavličíková
Asistentka marketingu
více o mně
V práci mám ráda různorodost a prostor ke kreativitě. Tvořím vstupní audity, páruju, optimalizuju a starám se, aby vaše účty na zbožácích byly ťip-ťop. Miluju přírodu, hory a čerstvý vzduch. A taky kávu a všechno, co je sladké. Ve volné chvíli čtu nebo peču něco dobrého. A pak se tu sladkou dobrotu snažím vycvičit z těla ven.