Adéla Mrázková

Marketingová & PR specialistka

„Biddingtools je pro mě robot s myšlením a vřelostí člověka. Živá hmota, která se vyvíjí, přetváří a optimalizuje každý den. Za Biddingtools vidím úsilí, práci, klienty, oranžové kanceláře, vztahy, konverzace, myšlenky, strategie, čísla, špatné nálady i chvilky euforie. Mým úkolem je starat se o to, aby nám šlapala PPC reklama, webový blog a sociální sítě byly naplněné čtivým obsahem, a abychom se mohli osobně potkávat na zajímavých konferencích a jiných eventech.“


Rostislav Urbánek

Ředitel společnosti

„Pro mě je Biddingtools komplexní služba, která umí generovat měřitelné výsledky. Jsem v roli průvodce, který ukazuje a vysvětluje, co všechno umíme a v čem vám – našim klientům – dokážeme pomoci. Rád si s vámi dám kafé a zodpovím vaše všetečné dotazy.“


Marta Vodičková

Obchodník

"V BiddingTools ani tak neprodávám, ale spíš rozdávám. Rozdávám radost klientům, kteří díky BiddingTools dosahují na zbožácích lepších výsledků. Čím jsou výsledky lepší, tím jsou zákazníci šťastnější. Čím šťastnější zákazníci, tím spokojenější je šéf. A čím spokojenější šéf, tím vysmátější je Marta. Kruh štěstí se uzavírá. Přiskočit do něj můžete i vy..."


Michal Štorkán

Projektový manažer

"Hrabu se ve zbožácích, trochu programuju a v onlinu jsem dělal snad už úplně všechno. V mojí hlavě se tak občas rodí velké myšlenky. Někdy tak velké, že je ostatní nejsou schopni pobrat. Naštěstí ale vždycky vím, co, jak, kdy, kdo a proč má dělat, abychom spolu pouhý nápad přetavili ve skutečnost."


Barbora Morysová

Obchodník

„V obchodním týmu mě přivítali vstřícní, usměvaví a zkušení kolegové, kteří mi ochotně pomáhají rozvíjet můj (donedávna netušený) obchodní talent. BiddingTools mi tak postupně otevírá nové cesty nekonečných možností a já na oplátku nabízím to samé českým a slovenským e-shopům. BiddingTools je pro vás cestou k úspěchu. O tom jsem přesvědčená. Přesvědčte se i vy, na 14 dní zdarma. Za zkoušku nic nedáte. Doslova."


Šárka Petříková

Produktová manažerka

„I když je BiddingTools automatizovaným nástrojem, za jeho úspěchem stojí především tvrdá práce lidí. Jsem ráda, že s tímto nadšeným týmem můžu táhnout za jeden provaz. Starám se o to, aby každý klient skutečně dostal, co má. Podílím se na zdokonalování této skvělé služby, tlačím k realizaci požadavky na změny a rozšíření všech našich nástrojů a spolu s vývojáři zodpovídám za výsledky biddování."


Kateřina Kutá

Finanční manažer

„BiddingTools hlídá vaše čísla, já pro změnu hlídám ta jeho. Ve fakturách, platbách a termínech udržuju pořádek a řád. Jen tak můžu zajistit přesnost a úplnost zpracovávaných dat.“


Martin Mohler

Manažer IT oddělení

„Jsem manažerem IT oddělení a vedu naše IT k lepším zítřkům. Přerozděluju práci, přiřazuju úkoly a dohlížím na to, abychom to táhli tím správným směrem. Propojení nás všech tvoří jedinečný celek skvělých lidí, kteří svou práci dělají rádi a s úsměvem. Společně tak můžeme budovat něco unikátního.“


Martina Petrunčíková

Konzultantka a lektorka

"Rozvíjej se poupátko, nejkrásnější z květů... Příběh o tom, jak ze stážistů vykvétají specialisté není jenom pohádka. Sleduji to nejenom v práci, kde školím naši mladou krev, ale i na VŠB, kde přednáším o novinkách ze světa e-commerce. V agenturách, e-shopech a obecně v "onlajnu" se pohybuji už 12 let, proto se mnou kolegové v BiddingTools rádi konzultují svoje marketingové kroky."


Tomáš Pavelek

Analytik a inovátor

"BiddingTools má hlavně šetřit čas a peníze a mým úkolem je přicházet na to, jak toho dlouhodobě dosahovat. Jsem docela hlava na čísla. Takže celý den sedím a počítám a vymýšlím a vylepšuju algoritmy, které všechnu tu úmornou monotonní práci na zbožácích odedřou za vás."


Šárka Kostelecká

Grafička

„Když to řeknu jednoduše, dávám BiddingTools tvář. Pomocí štětce, gumy, lasa nebo kouzelné hůlky kouzlím vymazlené vizuály, aby byla BiddingTools radost nejenom používat, ale i se na něj dívat. V malíku mám i DTP, takže jsme krásní online i offline.“


Jan Milota

Projektový manažer

"Ten dělá to a ten zas tohle a všichni dohromady udělají moc. Pěkné, ale bez pořádného projektového řízení to funguje snad jen v pohádkách. Každý nový projekt rozporcuju a rozpitvám na dílčí úkoly. Ty pak rozhazuju mezi své kolegy a koordinuji tak, aby se na konci všechny zase šťastně shledaly. Zazvonil zvonec a projektu je konec."


Eva Farniková

Specialistka zákaznické podpory

"Jsem Eva a možná se známe ze zákaznické podpory. Píšu si s vámi na mailu nebo povídám po telefonu, když potřebujete něco vyřešit. BiddingTools znám zleva do prava. Seshora dolů se ho zrovna učím. Co vím, řeknu, co nevím, zjistím, takže se na mě můžete bez obav obracet. Těším se na vás."


Marek Moravec

Analytik a optimalizátor

"BiddingTools zjednodušuje a automatizuje procesy na zbožácích. Abyste dokázali držet krok s konkurencí, je nutné její pohyb pravidelně mapovat. Potřebujete k tomu buď enormní množství času, nebo chytré řešení. Jedním z takových řešení je právě BiddingTools. V týmu kontroluji chod systému, analyzuji data a optimalizuji výkon e-shopů. V podstatě dohlížím na to, aby e-shopy skutečně vydělávaly více peněz a utrácely co nejméně.“


Krystian Szynder

Marketingový specialista

„Koordinuji interní projekty BiddingTools, takže spolu asi nepřijdeme do styku. V každodenním styku jsem však s kolegy napříč všemi odděleními. Je potřeba rozeslat newsletter, vytvořit banner nebo doladit prezentaci na úterní přednášku? Pak to pravděpodobně budu já, kdo dohlídne na to, aby vše bylo dobře a včas připravené.“


Filip Dvorský

Programátor junior

"V práci mi říkají „Upír“ a jsem čerstvá krev v IT oddělení. Zakousl jsem se do programování pokročilých funkcí našeho biddovacího nástroje, takže pravidelný přísun nových zkušeností mám zajištěn. BiddingTools je služba, která řeší spoustu věcí za vás. Uvolní vám ruce od monotónních procesů, které vám doteď pily krev."


Nicole Budová

Marketingová asistentka

"BiddingTools pro mě znamená hlavně příležitost se rozvíjet. Ráda dělám věci, které dávají smysl a jsou přínosem pro ostatní. Ať už jste v internetovém byznysu žralok nebo jen malá ryba, je pro vás BiddingTools jednou z věcí, která dělá vaše podnikání, a vlastně i život snadnějším."


Dominik Vašíček

Programátor junior

"V BiddingTools jsem teprve krátce, ale už jsem se stihl docela zabydlet. Mám na starosti naši domovskou stránku www.biddingtools.cz a chci, abyste se i vy cítili na našem webu jako doma. Takže vás tu vítám, pojďte dál. Nemusíte se zouvat..."