×

BiddingTools tým

Jsme kolektiv zapálených profíků, kteří věří v BiddingTools
Lucie Steffková
Lucie Steffková
Chief Operations Officer
více o mně
Jako malá jsem chtěla být fotbalistkou, teď ale kopu za úplně jiný tým. Mým hřištěm se stal obchod a provoz firmy Trayto. Z pozice obchodně-provozní ředitelky zodpovídám za každodenní chod firmy, plánování a vedení obchodní strategie. Zakládám si na dlouhodobých vztazích s klienty i kolegy. Kdykoli se velice ráda potkám i s vámi.
Kateřina Kutá
Kateřina Kutá
Chief Financial Officer
více o mně
Vždycky jsem se chtěla hrabat v papírech, razítkovat a vyplňovat všechno, co se dá. Teď zodpovídám za ekonomický chod firmy, rozdávám úsměvy, výplatnice a faktury za naše služby. Ráda jezdím na lyžích a málokdy mě něco rozhodí. Když ale v mrazáku nenajdu hranolky a v lednici kečup, je se mnou k nevydržení :)
Jakub Dolba
Jakub Dolba
Chief Technology Officer
více o mně
Z pozice technologického ředitele zodpovídám za strategické řízení firmy v oblasti informačních technologií. Mimo práci miluju cestování a chtěl bych navštívit všechny země světa. Ještě mi jich sto a něco zbývá, takže minimálně na pár let mám ve volném čase co dělat.
Část týmu BiddingTools
Šárka Dzidová
Šárka Dzidová
Head of Marketing
více o mně
Mým dětským snem bylo stát se lékařkou. Nezachraňuji ale životy, vedu marketingové oddělení. V onlinu se pohybuji 8 let. Starám se o naši on-line komunikaci a o to, aby nás bylo na e-commerce scéně pořádně vidět. Kromě práce mám ráda humor, dobré jídlo, zvířata a filmy.
Hromadné foto týmu BiddingTools
Martin Mohler
Martin Mohler
Head of IT
více o mně
Profesně mě zajímají nové technologie a jejich zavádění do praxe. Soukromě zas ekologie, knížky a vaření. Školím kolegy vývojáře a snažím se o maximální efektivitu své i jejich práce. A když zavřu počítač, rád si zahraju badminton, poker nebo třeba deskovky.
Michaela Pavelková
Michaela Pavelková
Product Owner
více o mně
Mám na starosti vývoj nástroje Xemel, komunikuju s vámi po mailu i telefonu, vyřizuju agendu. Řeším prostě vše, co se třeba jen okrajově týká Xemelu. A když po práci vypnu počítač, nasadím brusle nebo nacvičuji nové jógové pozice.
Vítězové BiddingTools Hackatonu
Marek Moravec
Marek Moravec
Lead Product Owner
více o mně
Plánuju, organizuju, kontroluju a vyhodnocuju vše tak, abych zajistil kontinuální vývoj a hladký chod systému BiddingTools. Mimo to analyzuju data a optimalizuju výkon vašich e-shopů. Podílím se také na vymýšlení a vývoji našich nových produktů. Mimo práci rád jednou za čas nasadím poker face na firemním pokeru, sportuji nebo sleduju filmy.
Tomáš Pavelek
Tomáš Pavelek
Lead Product Owner
více o mně
Mám na starosti vývoj dlouhodobých komplexních projektů. Vedu metodicky tým Product Ownerů se kterými společně pomocí SCRUMu dodáváme nemožné na počkání a zázraky do tří dnů. Mám rád srandu, tatarák a příjemnou společnost, a toho všeho se mi v práci v hojné míře dostává.
Tereza Hanzelková
Tereza Hanzelková
Product Owner
více o mně
Já jsem Terka, a pokud používáte Bidding[Manager], už mě určitě znáte. Každý den spolu řešíme optimalizaci vašich účtů, abyste na zbožácích dosahovali lepších výsledků. Miluju hory, sport a pocit z dobře odvedené práce. Nebaví mě škaredé počasí a to, když se na sebe lidi jen mračí.
Hedvika Antošová
Hedvika Antošová
Junior Personnel Officer
více o mně
Jsem zodpovědná za personální agendu naší společnosti a bezproblémový chod kanceláře. Mám na starosti administrativu a přípravu nejrůznějších podkladů. Od přípravy a zpracování faktur, přes cestovní výkazy, po mzdovou agendu. Po práci se věnuji svým třem kočkám. Taky ráda čtu a koukám na filmy.
Členové týmu v kanceláři
Filip David
Filip David
Marketing Analyst
více o mně
Jestli jsem křestním David nebo Filip teď není až tak podstatné. Důležité je, že (i díky mně) vám služba BiddingTools šetří čas a peníze. Analyzuju data, páruju produkty, optimalizuju výkon e-shopů a připravuji klientům podklady k přeceňování. Po práci jsem rád s rodinou nebo přáteli. A to křestní jméno? Filip.
Členové týmu na pikniku
Dominika Pleváková
Dominika Pleváková
Sales Representative
více o mně
Když pominula klasická fascinace popelářským autem, rozhodla jsem se být kytaristkou ve slavné kapele. No, moc slavně to nedopadlo... Vás ale od slávy dělí třeba jen výběr správného bidovacího nástroje. A s tím vám rozhodně umím pomoci. Ozvěte se.
Soňa Holotová
Soňa Holotová
Sales Representative
více o mně
Miluji cestování, hory a zmrzlinu. Jsem ukecaná, trochu střelená a jdu do všeho po hlavě! A tyhle vlastnosti dennodenně využívám k práci. Pro XEMEL hledám nové možnosti uplatnění na trhu a taky další spokojené klienty. Přidáte se mezi ně i vy?
Nálepka BiddingTools
Daniel Tomek
Daniel Tomek
Marketing Analyst
více o mně
Jsem Dan a mám rád čísla. Narozdíl od lidí se totiž většinou chovají logicky. Starám se o zbožákové účty BiddingManager klientů a mám taky na starosti customizované řešení feedů pro klienty Xemelu. Mimo práci se starám o to, abych dodělal školu a moje přítelkyně a můj pes byli šťastní. Protože pak jsem šťastný i já.
Filip Dvorský
Filip Dvorský
Lead Software Developer
více o mně
V práci mi říkají „Upír“ a jsem hlavní vývojář BiddingTools. BiddingTools je služba, která řeší spoustu věcí za vás. Na srovnávačích vám zvýší obrat a hlídá náklady. Jako Lead Developer mám na starosti také profesní rozvoj ostatních vývojářů. Mimo práci rád sbírám komiksy, hraju PC hry nebo trávím čas s přáteli u vodní dýmky.
Denisa Vrbková
Denisa Vrbková
Marketing Analyst
více o mně
Po počátečních ambicích stát se učitelkou, jsem se rozhodla pracovat v kanceláři a všude rozdávat razítka a podpisy. Částečně se mi to splnilo. Pracuji v kancelářích Trayto a pomáhám v Xemelu a BiddingManageru s čímkoliv, co je aktuálně potřeba. Každý den je jiný. Ve svém volnu se věnuji moderní kaligrafii, ráda cestuji a učím se jazyky.
Dominik Vašíček
Dominik Vašíček
Software Developer
více o mně
Jsem Dominik a můj obvyklý pracovní den patří Xemelu. Vyvíjím back-end nástroje a podílím se na front-edu. Kromě toho poslouchám hudbu, čtu, piju dobré čaje a občas si zažongluju. Prostě relax na 100 způsobů.
Štěně v kanceláři
Markéta Hanzelková
Markéta Hanzelková
Graphic Designer
více o mně
Jsem grafička. Nejvíce mě na grafice baví to, že můžu ukázat svoji fantazii a představivost. Mimo grafiku u nás v práci dělám taky administrativu, která je zrovna potřeba. Ve volném čase mě nejčastěji můžete potkat v nějaké dobré kavárně a mezi mé koníčky patří focení.
Členky týmu s květinou na MDŽ
Adam Komenda
Adam Komenda
Software Developer
více o mně
Klukovský sen být popelářem jsem zahodil do koše a začal programovat. Baví mě hledat nová řešení, nové cesty. Mám rád, když se projekt hýbe dopředu, a taky když se hýbu já. Dělám sporty všeho druhu, ale topka je beachvolleyball. Pohyb, léto, písek... Paráda.
Jáchym Markant
Jáchym Markant
Software Developer
více o mně
V dětství jsem dlouho nevěděl, jaké profesi bych se chtěl v dospělosti věnovat. Nakonec mi ale učarovaly technologie. Nejspokojenější jsem, když odvedu skvělou práci a vše funguje tak, jak má. Ve svém volnu rád hraju deskové a počítačové hry, sportuji, nebo vyrážím s přáteli na výlety.
Část týmu developerů BiddingTools
Blanka Chamrádová
Blanka Chamrádová
Software Developer
více o mně
Skoro celý život jsem chtěla být právník, pak jsem ale propadla kouzlu programování. V BiddingTools zatím nemám přiřazený žádný konkrétní projekt, takže je má práce různorodá, a to mě baví. Když zrovna neprogramuju, hraju počítačové hry nebo popíjím dobrou kávu.
Ondřej Slíva
Ondřej Slíva
Software Developer
více o mně
Cvičím, jezdím na kole, bubnuju. A když nedělám nic z toho, programuju. Chci se neustále zlepšovat, proto jsem rád, že jsem tu jako juniorní programátor dostal šanci. Celým vizuálem B[T] se proplétá raketka, já chtěl být v dětství astronaut. Tak jsem tu asi správně. To nebude náhoda.
Část týmu na akci Seznamu
Školení
Vojtěch Ferák
Vojtěch Ferák
Software Developer
více o mně
Mou prací je softwarový vývoj produktů Trayto. Postupem času se čím dál více specializuji na produkt Xemel. Rád se učím nové věci a úplně nejraději mám pocit, který nastává po vyřešení opravdu zapeklitého problému. Taky to znáte? Mimo práci mě najdete na horách, v dobré kavárně, nebo s kamarády při hraní deskovek.
Jakub Kadela
Jakub Kadela
Software Developer
více o mně
Baví mě zkoušet nové věci a učit se pracovat s novými technologiemi i technikami programování. Mám rád výzvy a vždy se snažím přijít věcem na kloub. Už od mala jsou mou velkou vášní taky auta. A tak asi nikoho nepřekvapí, že v dětství jsem chtěl být automechanikem. Ve volném čase nejraději trávím čas se svou přítelkyní, rodinou a našim kocourem.
Adam Karpita
Adam Karpita
Software Developer
více o mně
Už od 5. třídy jsem chtěl být programátorem. Sen se mi splnil a teď v Trayto pracuji především na externích projektech. Baví mě neustále se zlepšovat a učit se pořád něco nového. Mám velkou radost z práce v mladém kolektivu plném fajn lidí. Ve svém volném čase rád sportuju, hraju Xbox, trávím čas s přáteli a mou rodinou.
Jakub Vašíček
Jakub Vašíček
Software Developer
více o mně
Dlouhou dobu jsem chtěl být kosmonautem. Když jsem se ale myšlenkami vrátil na zem, našel jsem se v programování. Jsem profesionální matematik, který má rád výzvy, a proto mě v práci nejvíce baví řešit problémy. Aktuálně se podílím na vývoji BiddingManageru a dalších interních projektů. Až jednou budu mít svůj e-shop, chci používat naše produkty.
BiddingTools tým na lasergame
Sylvie Ševčíková
Sylvie Ševčíková
Assistant
více o mně
Jsem pravá ruka provozní ředitelky, pomáhám s přípravou nejrůznějších podkladů a vůbec vším, co je právě potřeba. Pořádám firemní večírky, teambuildingy, připravuji zasedačky na meetingy, nakupuji kafe, ovoce a sladkosti. Zkrátka se starám o to, aby se všichni ve firmě měli fajn. Mimo práci mi největší radost dělají mé dvě děti Eliška a Theo.