×

Stáže pro studenty

Chceš proniknout do světa marketingu, obchodu, IT nebo grafiky a poznat chod reálné firmy už na vysoké škole?
Přidej se do BiddingTeamu!

Proč na stáž

Nebaví Tě zpracovávat školní projekty jen “do šuplíku”?

Nebaví Tě zpracovávat školní projekty jen “do šuplíku”? U nás makáš pro reálné klienty a tvoje práce je vidět. Poznej chod reálné firmy na vlastní kůži a objev svět marketingu, grafiky nebo IT.

Studuješ střední nebo vysokou školu, ale máš pocit, že ti chybí zkušenosti přímo z praxe?

Studuješ střední nebo vysokou školu, ale máš pocit, že ti chybí zkušenosti přímo z praxe? Souhlas. Titul je super, ale nic o tobě neřekne. Teprve v praxi ukážeš, co doopravdy umíš, a jak svoje dovednosti dokážeš využít. Zkrátka čím dřív získáš zkušenosti v reálné firmě, tím větší šanci na uplatnění máš.

Chceš se učit od profíků?

Chceš se učit od profíků? Krmíme stážisty tak, aby z nich rostli specialisti. Za poslední tři roky prošlo našimi kancelářemi 30 stážistů a ti nejlepší u nás zakotvili natrvalo. Budeš jedním z nich?

Co ti stáž u nás přinese

  • Péči zkušeného mentora
  • Know-how a zkušenosti, které ti už nikdo nevezme, a ve tvém životopise zůstanou napořád
  • Otevřené dveře na meetingy, jednání a mimopracovní aktivity (firemní snídaně, obědy, večírky, badminton, poker)
  • Flexibilní pracovní dobu, protože pokud máš ještě jinou brigádu a do toho studuješ, tak se přizpůsobíme tvému rozvrhu
  • Certifikát o absolvování praxe a doporučení na LinkedInu
  • Potvrzení o absolvování povinné školní praxe
  • Pomoc s diplomkou nebo bakalářkou
  • Členství v Impact Hub Ostrava se všemi výhodami
  • A hlavně nabídku brigády nebo full-time, pokud se během stáže osvědčíš :)
Teorie jednorožce

Objevujeme skryté talenty a krmíme je obsahem, který jim chutná. S nabývanými dovednostmi se tak z mladých, neomalených hříbat stávají sebevědomí jednorožci – unikátní jedinci, vyskillovaní profíci, které chce mít ve své stájí každý zaměstnavatel.

Od hříběte k jednorožci – to je cesta, kterou u nás urazíš. Nabízíme vzdělávání zdarma a možnost fulltime spolupráce těm nejšikovnějším.

Najdi, co tě baví

Každý má nějakou superschopnost. Jde jenom o to ji objevit. Během stáže budeš řešit úkoly z různých oblastí obchodu, IT i marketingu, takže snadno objevíš to, v čem doopravdy vynikáš.

Víš už přesně, co chceš dělat? O to líp! Vyber si stáž, která tě zajímá.

Marketing

Martina Petrunčíková
Martina Petrunčíková
Marketing Consultant & Lecturer

Světem online marketingu a zbožových srovnávačů tě provede Martina. V agenturách, e-shopech a obecně v "onlajnu" se pohybuje už 12 let a o svoje zkušenosti se s tebou ráda podělí. V rámci stáže tě Marťa zasvětí do tajů zbožových porovnávačů. Naučíš se vést úspěšné PPC kampaně a používat Google Analytics. Dozvíš se taky, co je SEO, jak psát čtivé texty, nebo jak navrhnout funkční web.

Kromě Martiny pro tebe mají připravené přednášky i specialisté z jednotlivých oddělení. Ke každému z témat tak budeš mít informace přímo od toho nejpovolanějšího.

Marek Moravec
BiddingTools? Mladá, nadějná firma se skvělým kolektivem a velkým potenciálem růst. Každá pracovní zkušenost při studiu vám dá další šanci k osobnímu rozvoji. V BiddingTools chápou, že to budete vy, kdo bude utvářet svoji budoucnost, a proto vás nenechají brodit se blátem, když nemáte gumáky. Místo toho se snaží objevit váš skutečný potenciál a zasadit vás do role,která vám bude nejvíc sedět. Jen pak můžou vznikat skvělé projekty a spokojení zákazníci. Stáž hodnotím velmi pozitivně. Dala mi ucelenou představu o tom, jak to reálně v online marketingu chodí. Byla to pro mě obrovská škola a každému stáž doporučuju.
Marek Moravec

Obchod

Lucie Steffková
Lucie Steffková
Head of Sales

Lucie chtěla být fotbalistkou, ale její kariéru zabrzdilo zranění. Nezabrzdilo však píli, odhodlání a tah na bránu. A s touhle výbavou se vrhla na obchod. Baví ji vyhrávat, ale i pomáhat k výhře ostatním.

Lucie tě obchodem provede od A až do Z a ukáže ti, že obchod může být i zábava. Žádné otrocké vytáčení čísel a celodenní obvolávání firem s nabídkou, která nemůže nikoho zajímat. Naší strategií je budování dlouhodobých obchodních vztahů. Proto nabízíme jen taková řešení, která naše potenciální klienty dovedou k lepším obchodním výsledkům.

Marta Vodičková
V dnešním světě hraje obchod nezastupitelnou roli. Při studiu marketingu a obchodu jsem hledala příležitost, díky které získám zkušenosti a nahlídnu pod pokličku prodeje.  V BiddingTools mi nabídli mnohem více než jen přihlížet. Stáž mě naučila, jak vypadá celý proces prodeje, od první myšlenky po úspěšně zaplacenou fakturu. Odhodila jsem stud a naučila se komunikovat s klienty.  Bavilo mě poslouchat jejich pozitivní ohlasy na odvedenou práci celého BiddingTools týmu. Práce v mladém kolektivu je příjemným bonusem!
Marta Vodičková

Grafika

Šárka Kostelecká
Šárka Kostelecká
Graphic Designer

Šárka dává BiddingTools tvář. Pomocí štětce, gumy, lasa nebo kouzelné hůlky kouzlí vymazlené vizuály, a kouzlit naučí i tebe. Prozradí ti spoustu technických vychytávek a ukáže ti, jak "přelít" svůj nápad na obrazovku. Osaháš si Photoshop, Illustrator i InDesign, a poznáš hlavní rozdíly mezi online a offline grafikou.

Dáme ti volnou ruku a důležitou zpětnou vazbu. Rychle pochopíš, jak tvořit čistou, nadčasovou a hlavně funkční grafiku. Práce pro různé klienty tě pak naučí přizpůsobit svoje vizuální vyjadřování konkrétním projektům. Pod Šárčiným vedením se z tebe stane všestranný grafik, který bude nenahraditelným článkem každého grafického nebo marketingového teamu.

Terezie Goldová
O BiddingTools jsem se dozvěděla přes známého a vybrala jsem si tuto firmu v rámci povinné školní praxe již ve třetím ročníku SŠ, protože mě zajímalo, jak to chodí v marketingové agentuře. Stáž hodnotím velmi pozitivně, dala mi ucelenou představu o tom, jak to reálně v online marketingu chodí. Rozhodně mě připravila na to, že práce grafika může být velmi rozmanitá. Byla to pro mě obrovská škola a každému tuto zkušenost doporučuji. Budete mít možnost začít kariéru už při studiu, a jakmile vám studentský život skončí, budete rozjetí a jen těžko k zastavení! BiddingTools je navíc velmi milá a přátelská firma, která mě oslovila svým přístupem. Pro zaměstnance mají pochopení a všichni jsou si rovni.
Terezie Goldová

IT

Martin Mohler
Martin Mohler
Head of IT

Martin je manažerem IT a skvělým mentorem. Pod jeho vedením si rychle osvojíš základy programování. Začnete jednoduchými úkoly, a jakmile se trochu "oťukáš", svěří ti Martin nějaký reálný projekt. Pokud v programování nejsi úplný zelenáč, okoukáš spoustu programátorských fintiček a vypiluješ svoje skills.

Důležité je, že u nás od začátku makáš na reálných projektech a tvoje výsledky jsou vidět. Žádné úkoly "do šuplíku". To nikoho nemotivuje. Po skončení stáže budeš moct ukázat prstem a říct – "Tak tohle jsem dělal já!" – a to je pocit, který si nikde nekoupíš.

Dominik Vašíček
V BiddingTools se mi otevřely dveře do světa IT. Ačkoliv jsem předtím nikdy neměl kancelářský job, přijali mě zde jako nadšence v oboru bez ohledu na chybějící zkušenosti. Stáž mě velmi rychle zbavila veškerých obav, že mi tyto zkušenosti budou chybět. Moc se mi líbilo, že celý kolektiv se mnou bez problémů pracoval a bral ohledy na to, že jsem nováček. Velmi rychle jsem se vše doučil. Náplň práce na IT oddělení je velmi rozmanitá, naučil jsem se zde od každého něco. A rozhodně to byla, je, a bude zábava!
Dominik Vašíček
Chceš nabrat zkušenosti? Přihlas se na stáž!